טוטם ספרים

לעוף רחוק, להרגיש בביתהוצאת הספרים "טוטם", בשרביטה של העורכת הראשית, לילי פרי, משמשת בית חם לקולותיהם של יוצרים ותיקים וחדשים, רעננים ומרגשים בפרוזה ובשירה. ב"טוטם", אנחנו בוחרים להשמיע את הקולות הייחודיים והמרתקים בחברה הישראלית – אז, עכשיו ובכלל.

אנחנו ב"טוטם" מאמינים באיכות הטקסט – ולכן אנו מקפידים על איכותו של כל ספר מצוין, וכל יצירה עוברת תחת עיניהם הביקורתיות של צוות עורכים מיומן – שלושה במספר – המלווה את כל אחד מהיוצרים, מטיוטת כתב היד הראשונה ועד להצגת הספר בחלונות הראווה של חנויות הספרים והרשתות הגדולות.

שכן בתנאים של שוק הספרים הישראלי כיום, היצירה לא נגמרת כאשר כתב היד מוכן – ואנחנו מוכנים ומזומנים ללוות את הספר גם לאחר שהוא יוצא לאור. ב"טוטם", אנו משקיעים יצירתיות, מעוף ודמיון וממציאים לכל ספר פטנטים משלו – חוויות מילוליות, תמונות, אייטמים, טיזרים וסרטונים – הכול תוך כדי שימוש בכלי הפרסום המודרניים הנחוצים.

האהבה שלנו למילים הובילה אותנו לפתוח גם את "סלונט" – סלון ספרותי אינטרנטי. "סלונט" הוא מגזין ספרותי, המוקדש לאהבה העמוקה למילה הכתובה. זהו בית ליוצרים מתחילים, סופרים מוערכים, כותבים ותיקים, אנשי אקדמיה, משוררים, יוצרים, וכמובן – בית חם לקוראים.

בואו לקרוא, ליצור, ולהתרגש איתנו.

צוות טוטם